Już w najbliższy czwartek, 19 maja 2016 r. o godzinie 11.00 w Sali VIP room, parter Centrum Promocji Mody/Centrum Nauki i Sztuki (ASP w Łodzi, ul. Wojska Polskiego 121), założyciel firmy MCC – Bartłomiej Pakuła opowie Wam na czym w praktyce polega projektowanie medali, jakie są trendy... i wymagania klientów oraz zapozna Was z technikami odlewniczymi z metalu.

Prezentacja zatytułowana „Projektowanie medali - praca jakiej poszukujesz w Twoim zasięgu” będzie miała charakter otwarty i każdy może w niej uczestniczyć.

W szczególności zapraszamy studentów Wydziału Grafiki i Malarstwa oraz Wydziału Rzeźby i Działań Interaktywnych. Osoby poszukujące pracy proszone są o przyniesienie swojego portfolio.

Firma MCC jest prężnie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem specjalizującym się między innymi w produkcji medali. Jeśli masz zmysł artystyczny, poszukujesz ciekawej i pełnej nowych wyzwań pracy - to spotkanie jest organizowane właśnie dla Ciebie! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!