Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na wykład dotyczący sztuki zaangażowanej politycznie w Ameryce Łacińskiej, który odbędzie się 11 kwietnia 2017 roku (wtorek) o godz. 14:00 w sali kina 3D (Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, II piętro). Wykład będzie tłumaczony z języka hiszpańskiego na język polski.

Prelegentem będzie Hernan Pacurucu Cardenas kurator, teoretyk i organizator projektów artystycznych, profesor del Master en Comunicación at Posgrado en Universidad Uniandes i Universidad San Francisco w Quito w Ekwadorze.

Wykład jest częścią projektu „Czynnik Pobudzający” organizowanego przez Wydział Rzeźby i Działań Interaktywnych Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Zapraszamy!