Wszystkie dzieci w wieku 8-10 lat serdecznie zapraszamy na warsztat, prowadzony pod hasłem "Dbajmy o czystość naszej planety, aby móc jak najdłużej cieszyć się wspaniałymi widokami przyrody". Warztat będzie częścią wydarzenia ECO MAKE 2018.

8.12.2018 r. (sobota), godz. 12.00-14.00, miejsce: hol przed Biblioteką ASP, Centrum Nauki i Sztuki ASP w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 121), wstęp wolny

Warsztat wykorzystujący materiały odpadowe firmy DELL poprowadzą studentki:Yuliya Palkhouskaya i Donata Turek. Celem zajęć jest przedstawienie dzieciom, czym może grozić korzystanie z tak dużej ilości plastiku. Jeżeli taka tendencja się utrzyma i nie będziemy dbać o przyrodę, to wkrótce nawet rośliny będą sztuczne. Dzieci dowiedzą się czego możemy używać zamiast plastiku. Zobaczą zdjęcia czystej i zanieczyszczonej planety – np. lasu.