Wszystkie dzieci w wieku szkolnym serdecznie zapraszamy na warsztat, prowadzony pod tytułem "Friendly Animals", który odbedzie sie w ramach wydarzenia ECO MAKE 2018.

1.12.2018 r. (sobota), godz. 11.00-13.00, miejsce: hol przed Biblioteką ASP, Centrum Nauki i Sztuki ASP w Łodzi (ul. Wojska Polskiego 121), wstęp wolny

Warsztat wykorzystujący materiały odpadowe firmy DELL poprowadzą studentki, które przyjechały do ASP w Łodzi w ramach progrmu Erasmus: Veronika Svobobova, Jana Vaterkova, Laura Sajko. Celem zajęć jest stworzenie z materiałów z recyklingu przyjaznej nam i środowisku maskotki - zwierzaka. Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim, jednak poziom komunikacji zostanie dostosowany do możliwości dzieci.