Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi serdecznie zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się 22 kwietnia 2015 roku (piątek) w godz. 10.00-18.00 i 23 kwietnia 2015 roku (sobota) w godz. 10.00-16.00.

Podczas Dni Otwartych :

• skorzystasz z korekty swoich prac,
  • zdobędziesz informacje na temat rekrutacji,
  • zwiedzisz budynek
  • obejrzysz prace studentów czterech wydziałów Akademii obrazy, rzeźby, tkaniny, animacje, projekty użytkowe, na wystawach w Galeriach ASP.

Zapraszamy osoby zainteresowane studiami stacjonarnymi, niestacjonarnymi i podyplomowymi oraz doktoranckimi.

Wszystkie zorganizowane grupy zainteresowane przybyciem na Dni Otwarte prosimy o wcześniejszy kontakt z Centrum Promocji Akademii pod numer telefonu 42-25-47-524 lub 42-25-47-405. Wydarzeniu towarzyszą I Ogólnopolskie Targi Pracy dla Uczelni Artystycznych „START”. Więcej informacji na stronie http://www.targi.asp.lodz.pl/

Serdecznie zapraszamy!