Koło Naukowe Druku na Tkaninie ma zaszczyt zaprosić na relację z zimowej edycji paryskich targów tekstylnych Première Vision. Spotkanie odbędzie się 12 kwietnia 2016 r. (wtorek) o godz. 10.00 w sali KINA 3D (II p, Centrum Nauki i Sztuki, ul. Wojska Polskiego 121).

Targi Première Vision są jedną z najważniejszych na świecie platform dla projektantów wzornictwa przemysłowego oraz pionierem w zakresie przedstawiania trendów i kierunków kreatywnych na kolejne sezony. Jest to przegląd najnowszych trendów we wzornictwie i kolorystyce tkanin, a jednocześnie prezentacja kompleksowej oferty, obejmującej wszystkie najważniejsze obszary globalnego zaopatrzenia dla marek modowych.
Podczas spotkania zostaną zaprezentowane wiodące trendy na sezon wiosna/lato 2017, jak również praktyczne informacje o udziale w targach oraz parę słów o działalności Koła Naukowego druku na Tkaninie, którego opiekunem jest dr Ludwika Żytkiewicz- Ostrowska.
Spotkanie prowadzą studentki pierwszego i drugiego roku, II Stopnia Studiów stacjonarnych na Wydziale Tkaniny i Ubioru - Paulina Świątkowska, Zofia Anderwald, Anna Mateyuk oraz Anna Kobryń.