Dziekan WiAW dr hab. inż. arch. Andrzej Wachowicz serdecznie zaprasza na wystawę pt. "Konstrukcja formy/forma konstrukcji" prezentującą wybrane prace studentów Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz. Ekspozycję można oglądać w galerii Lektorium Centrum Nauki i Sztuki (biblioteka ASP, ul. Wojska Polskiego 121) od 10 lipca do 24 września 2018 r.

Wystawa ukazuje prace studentów realizowane pod kierunkiem dr hab. Rafała Lamorskiego, prof. nadzw. w trakcie zajęć Konstrukcje budowlane w latach 2016-2018. Finisaż wystawy odbędzie się 24 września 2018 r. o godz. 12:00.

W wystawie udział biorą: Zuzanna Cyran, Klemens Flejszer, Piotr Gasiński, Katarzyna Górna, Kamila Grzelińska Kopciuch, Zuzanna Janecka, Julia Kawecka, Nadia Kobza, Dominika Kupiec, Weronika Leksińska, Michalina Łabik, Sylwia Majer, Katarzyna Marzęda, Klaudia Mozga, Iryna Pavlyshyn, Anita Perzanowska, Dominika Petryniak, Natalia Poławska, Zuzanna Szpajda, Diana Ufniarz, Roksana Wasylko, Kinga Zagajewska, Karolina Zawadka.