Serdecznie zapraszamy na wykład i spotkanie z holenderskim artystą, Janem Domsem, który odbędzie się 24 kwietnia 2019 r (środa) godz. 10:30 w Kinie 3D. Jan Doms podczas wykładu przedstawi zarys swojej twórczości oraz projekt MUSHTOPIA, który jest festiwalem sztuki kierowanym również do studentów ASP w Łodzi, a odbywającym się w tym roku we wrześniu w Armenii. Wykład będzie prowadzony w języku angielskim. Opieka i koordynacja: dr Tomasz Matuszak.

Jan Doms od wielu lat jest aktywnym wykładowcą na University for Architecture and Urbanism w Fontys a w ostatnich latach współtwórcą International Masters Performing Public Space. Konstruuje, szkicuje, projektuje, bada, pisze, reżyseruje i organizuje. Jego działalność obejmuje zakres od sztuki rzeźby i rysowania do performance, literatury, architektury i urbanistyki.