Centrum Nauki i Sztuki
Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

Szanowni Państwo,

już w tym tygodniu Łódź ponownie zamieni się w najbardziej ekologiczne miasto w Polsce! Wszystko to za sprawą zorganizowanego przez Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi - EcoMade Festival, którego II. edycja odbędzie się w dniach 19-21 listopada 2015 r.

Program wydarzenia zakłada szereg atrakcji, począwszy od bezpłatnych warsztatów dla dzieci i dorosłych oraz ogólnopolskiego konkursu upcyckling'owego, na pokazie ekologicznej mody i wystawach kończąc. Uczestnicy EcoMade Festival od najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, dowiedzą się, jak starym przedmiotom nadać drugie życie. Gościem specjalnym tegorocznej edycji festiwalu będzie znany na całym świecie projektant spod znaku "reused" - Ryan Frank.

Na filozofii upcycklingu oparty jest także ogólnopolski konkurs EcoMade Contest 2015, którego laureatów poznamy już 20 listopada o godz. 20:00 w auli Centrum Promocji Mody ASP podczas uroczystej Gali EcoMade Festival 2015, na którą serdecznie Państwa zapraszam.

Więcej informacji na temat festiwalu, oraz szczegółowy program warsztatów można znaleźć na stronie www.ecomadefestival.pl.

 

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko

MAŁY TEST